Konsultacja ON-LINE

w zakresie patologii kręgosłupa

dr n. med. Kamil Koszela

Specjalistyczna Praktyka Lekarska

Od momentu zaksięgowania przelewu lekarz ma 72 h na zapoznanie się z dokumentacją medyczną i wykonaniem e-konsultacji, z reguły jest wykonywana w ciągu 24-48 h. Może ona mieć charakter pisemny lub ustny, w zależności od życzenia Pacjenta.

E-konsultacja pozwala na wstępne zapoznanie się z dokumentacją medyczną chorego. Ewentualnie przygotować go wizyty lekarskiej. Jeżeli konsultujący lekarz uzna, iż jest niezbędna dodatkowa diagnostyka obrazowa, to zostanie wystawione odpowiednie skierowanie na badanie choremu.

Konsultacja ON-LINE

Konsultacja ON-LINE badania obrazowego została uruchomiona szczególnie dla pacjentów z odległych części Polski.
Wykonywana jest ona tylko w zakresie patologii kręgosłupa. Należy pamiętać, iż nie zastępuje ona wizyty lekarskiej (badania klinicznego).

Co należy zrobić?

👉 Wypełnić formularz informacyjny i opisać swoje dolegliwości.

👉 Załączyć badanie obrazowe (rezonans magnetyczny, tomografię komputerową, RTG) za pomocą WeTransfer (https://wetransfer.com).

👉 Wykonać przelew za konsultację w kwocie 300 zł (najlepiej w trybie express, pozwala to na szybkie zaksięgowanie przelewu, tym samym szybkie wykonanie konsultacji).

Dane do przelewu:

Specjalistyczna Praktyka Lekarska Kamil Koszela

62-510 Konin ul. Królicza 10/2

W tytule wpisując: konsultacja on-line / imię i nazwisko / PESEL.

Bank Credit Agricole. Nr konta: 45 1940 1076 3124 3975 0000 000

Szanowny Pacjencie, wszystkie Twoje dane osobowe oraz dotyczące Twojej choroby są przetwarzane przez Specjalistyczną Praktykę Lekarską Kamil Koszela i objęte tajemnicą lekarską.

Formularz